Menu layer
Menu layer
 
  Pirmdiena, 05.12.2016   06:22
wap.boomtime.lv
по-русски
Login:
Parole:
Reģistrācija
Ieiet


Jautājumi

vai ir te kada briva dailava ?kas veletos iepazities ar forsu jauku puisi nopietn attiecibam??

19 Janvāri 2016 11:58 (Jautājums ir slēgts)
Visi jautājumi »

Robis :)
19 Janvāri 2016 12:06
o,jā!iekļūsti Zvaigžņu alejā un tad tā tur lejā (pāris jautājumus zemāk),tajā lillā ietērpā [e05]

тигран
19 Janvāri 2016 16:44
Esot attiecībās ir jāparūpējas arī par otru cilvēku - dāvināt dāvaniņas, uzjautrināt un jāpalīdz grūtās dzīves situācijās, jo otra pusīte ir gan drīz tas pats, kas labākais draugs, kuru nedrīkst pamest svarīgā brīdī.

Bieži vien rodas arī neskaidrības, kuras cilvēki ne vienmēr izrunā un tādēļ rodas strīdi, šķiršanās un tādā garā.

Visbeidzot - greizsirdība. Tā manuprāt ir visiem cilvēkiem, bet katram savādāka - citam tās ir vairāk, citam - mazāk. Arī tas ir diezgan liels traucējums, ja attiecībās domā ļoti nopietni.

Kā arī - cik negatīvas lietas, tik pat arī ir pozitīvas - Tev blakus ir mīļš cilvēks pie sāniem, Tev ir atbildības sajūta aizstāvot savu cilvēku, un Tu vienmēr vari padalīties savās emocijās, atklāt noslēpumus, stāstīt kādus dzīves notikumus un izteikt savas domas, kā arī dalīties pieredzē. Protams, manuprāt, tas būtu arī viss. Taču, ir viens liels, liels bet - es nevienam neieteiktu būt ļoti nopietnās attiecībās. Jo vairāk visu uztversiet nopietni, jo ātrāk gadīsies sarežģījumi. Ar otro pusīti var vienkārši arī jautri pavadīt laiku, vai ne tā? [e01]

тигран
19 Janvāri 2016 16:48
„Pirmkārt, nozīmīgi apspriest vecuma starpību, bet, otrkārt, no tā, kāda veida un cik spēcīgas jūtas valda starp diviem cilvēkiem. Jārēķinās ar to, vai šiem diviem cilvēkiem saskan intereses. Personīgi man pieņemamākas ir attiecības starp vienaudžiem, bet, ja vecuma starpība ir pieci gadi, domāju, ka tā vēl nav problēmu cēlonis. Kad vecuma starpība tuvojas jau desmit vai vairāk gadiem, manuprāt, ir jābūt patiesi spēcīgai saiknei un patiesām jūtām, lai pretotos sagaidāmajām grūtībām.”

тигран
19 Janvāri 2016 17:00
: ēmmm, negaidīti[e01] ja vien tas nebija tāds copy-paste variants, tad, ko tu vēl viens šeit dari? [e05]

varetu tio private aspriest
Lai atbildēt uz doto jautājumu, Jums jāienāk portālā vai jāpiereģistrējas!